S01 E09 - Něco o mých affs & favs

8. may 2013 at 18:45 | Claire Drayen. |  project days

PROJECT DAYS, DAY 9. - NĚCO O MÝCH AFFS & FAVS

Large


V anketě to bylo jednoznačné. Zezačátku jsem to do projektových dnů ani neplánovala, ale pak jsem se začala objevovat v článcích podobného typu na jiných blocích a přišlo mi nefér, že bych to nenapsala taky.
Počítejte s tím, že se budu hodně opakovat, ale všichni jste prostě úžasní, nemůžu to napsat jen někomu.
Vezmu to postupně, jak to mám v menu, není to podle oblíbenosti.

Poppy
Nejdřív jsem tě za tak oblíbenou nepovažovala. Trochu mě odrazovala tvoje silná osobnost - jsi dost odvážná a neústupná. O to víc tě ale obdivuji, právě kvůli těmhle věcěm :) Jsem ráda, že jsem tě poznala, nehledě na rozdíl v našem věku, s nikým jiným nehraju LoL radši a vždy mě dokážeš rozesmát (hlavně tím tvým "huhu").

N.
Ty jsi jedna z prvních, které jsem si vůbec do affiliates přidala. Při každém článku, který jsi zveřejnila, jsem tě měla o něco radši. Píšeš vážně nádherně, obdivuju jak tak rychle dokážeš číst, díky čemuž máš velkou slovní zásobu a o to krásnější jsou tvoje povídky, které mám moc ráda :) Jsi moc milá, tvoje komentáře jsou jedny z těch, za které jsem vůbec nejradši. Vážně jsem ráda, že ses ke mě tenkrát zapsala a že jsem tě mohla poznat, protože teď vím, co všechno v tobě je, tvoje koníčky, ale i nadání na psaní :) Jsem vážně moc ráda za to, že zrovna ty navštěvuješ můj blog a děláš to ráda (alespoň to tak tedy píšeš :D).

Už od začátku mě fascinovala tvoje grafika, neznám blog, kde by byla nějaká lepší. V poslední době si mě vážně překvapila, hlavně tvým článkem s fakty, kde jsi mě zmínila. Dost mě to udivilo :D Jsi hrozně moc milá, přátelská a upřímná, čehož si cením :) Cením si tebe jako člověka. Už se těším, až si budem psát přes skype, chci tě víc poznat :)

-A
Znám tě jen z tvých článků, nemůžu tě moc posoudit, ale rozhodně jsi sympatická :) Máš stejný vkus jako já, hlavně na oblečení, ale řekla bych že i na filmy a podobně :) Hlavně jsi jediná, kdo zná Dextera, nebo kdo se na něj prostě kouká :D Zrovna do tebe bych to vážně neřekla, ale co, o to víc tě mám ráda :)

Z tvých článků se toho nikdy moc nedozvím, ale stačí mi tvoje povídka, tvoje básničky, nedávno přidaná píseň od Avril a vím, že jsi určitě skvělá :) Obdivuju tě hlavně právě kvůli básničkám, i když ta povídka mě taky vážně dostala. Už jsi dost dlouho nepřidala nový díl, čekám na něj :D

TeSs
Ty jsi taky jedna z mých prvních affs. Kdyby jsi nebyla sympatická, kdyby jsi mi nepřišla milá, nepřiala bych si tě, ale ty mi tak přijdeš, řekla bych, že taková i jsi. U tebe mě zezačátku nepřestalo vyvádělo z údivu to, žes měla tolik komentářů a příznivců. Jsem ráda, že navštěvuješ můj blog, protože mi přijdeš vážně super :)

Upřímně vážně obdivuju tvoje fotky a tebe samotnou. Js hrozně moc fajn, jen škoda, že tvoje články jsou krátký a nepřidáváš je nijak pravidelně. Ještě víc, než obdivuju tvoje fotky, obdivuju tvoje kresby. Jsou naprosto úžasné, já bych to nikdy nezvládla.

I když jsou tvoje články typu deníku, píšeš je moc krásně. Hlavně nepíšeš žádný blbosti, ale zajímavé věci, které stojí za to si přečíst. Dokazuje to i skutečnost, jaké množství lidí tě navštěvuje. Miluju ježky, které jsi měla v designu a když jsou teď pryč, vždycky si je spojím právě s tebou. Jsem ráda, že ses ke mě zapsala :)

boo
U tebe obdivuji především tvoje seběvdomí, které z článků na tvém blogu úplně vyzařuje :D Mám ráda tvůj blog, tvoje nápady i tvoje články. Výdy máš svůj vlastní názor, svou hlavu, což taky stojí za obdiv :)

Nikky
Fakt mě naprosto unáší jak dokážeš popsat všelijaké pocity. Tvoje články jsou moc krásné, u toho s pohřbem jsem měla slzy vážně na krajíčku. Už nevím co dál napsat, jsi skvělá :)

Molly
Mám tě ráda za tvou osobitost. I když u tebe přvládají deníčkovské články, čtu je ráda, protože je píšeš ze svého originálního pohledu. Taky zbožňuju tvůj design a tebe samotnou mám vážně ráda :)

Liven
I když tě moc dlouho neznám, rozhdoně jsi sympatická, jinak bych se ani nerozhodla přidat s tě. Tvoje osobnost se mi vážně líbí, myslím, že si tě časem oblíbím ještě víc :) Doufám, že o toho o tobě zjistím ještě víc a budu toho moct i více napsat :)

Mrzí mě, že jsi teď pozastavila, už jsi opravdu dlouho nic nepřidala, ale těším se, až něco přibude. Miluju tvoje úvahy o obyčejných věcech a myšlenkách. I když vlastně píšeš jen deníček, je v tom mnohem víc.

~Aria
Tvůj blog se mi okamžitě zalíbil, hned jak jsem na něj vlezla, věděla jsem, že budeš úžasná, což opravdu jsi. Tvoje články čtu ráda, tvůj blog mám ráda, jsi vážně skvělá :)

Tobě to píšu do každého komentáře. Obdivuju tě za každé slovo v každém z tvých článků. Obdivuju tvou kreativitu a tebe jako blogerku, ale i jako člověka, kterého jsem sice neměla možnost osobně poznat, ale už jen to, že jsi přiznala všechny svoje negativita tě dělá skvělou. Nutíš mě se zamyslet, usmát se. Jsem ráda za každou tvou upřímnou odpověď a komentář. Obdivuju to, že se nevzdáváš a že máš svůj vlastní názor, za kterým si stojíš. Jsem hrdá na to, že jsem v tvých favorites :)

Mám tě vážně moc ráda. Zbožňuju tvoje články, tebe. Moc ráda tě navštěvuju a ráda čtu tvoje články. Tvoje povídky jsou vážně skvělé a osobité, což je důležité, abys byla originální. Mám tě ráda takovou, jaká jsi, i přes všechny tvoje špatné dny :)

Haň.
Zbožňuju tvůj blog. Jsi vážně skvělá osoba, která stojí za pozornost. Hltám každý tvůj článek a prožívám ty pocity s tebou. Ty se nedáš jen takhle popsat, myslím, že každý by se měl u tebe zastavit s přečíst alespoň jeden článek, protože potom se zaručeně tvým pravidelným čtenářem, obětí tvých krásných článků, stejně jako jsem se jí stala já :)

Jass
Píšeš dokonale. Všechno dokážeš žasně popsat, každý moment. Jsi milá, vtipná a prostě skvělá :) Přijdeš mi i dost optimistická, nevím jak je to ve skutečnosti, ale na mě tak působíš. Jsem ráda, že jste s Unicorn udělaly LA, protože jinak bych tě možná ani nepoznala, a to by byla vážně chyba. Jsi úžasná blogerka s krásným blogem, obdivju na tobě snad všechno :)

lena
Co napsat, mám tě fakt hodně ráda. Vzpomínám na všechny tvoje úžasné povídky, dokonalé fotky a zajímavé a originální deníčky, které jsem vždycky moc ráda četla. Mám moc ráda tvou osobnost a tvůj charakter, někdy se v tobě i hodně vidím, tím bližší mi pak připadáš. Tebe prostě nejde neobdivovat, miluju tvůj blog :)

Nejdřív musím napsat, že vážně zbožňuju tvůj design. Mám moc ráda tvůj styl psaní a tvou upřímnost. V poslední době jsem si tě vážně oblíbila, proto jsem si tě i musela přidat do oblíbených, protože mi prostě nic jiného nezbylo. Obdivuju veškerou tvou maličkost, to co vnášíš do svých článků. Co dodat? Snad jen to, že tě moc ráda navštěvuju :)

Natt.
Tebe jsem si fakt moc oblíbila. Miluju tvůj design, mám tendenci se na něj pořád dívat :D Vážně moc ráda mám i tvou osobnost a tvoje články, které čtu fakt ráda. Kolikrát mě donutíš zamyslet se. Co poznámku stojí i to, že přesto, jak krátce tvůj blog navštěvuju, tohle o tobě můžu napsat. Jsi vážně skvělá, poznala jsem tě opravdu ráda a cením si toho, že i já jsem v tvých favorites :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 N. N. | Web | 8. may 2013 at 20:04 | React

Jee, děkuju, jsi zlatá:)
Mám v plánu článek o oblíbenejch blozích/blogerkách, Chtěla jsem tě tam samozřejmě zmínit, protože tvůj blog je pro mě něco jako úžasná knížka, která ale zatím NAŠTĚSTÍ nemá konec, takže sem strašně ráda chodím a jsem ráda, že to víš:)
Právě jsem tam chtěla napsat a často jsem nad tím přemýšlela, že na tvůj blog chodím celkem dlouho, a chtěla jsem tam napsat, že si pamatuju, když tvé články byly ještě takové...ne jako teď (nic ve zlým) a jak jsi postupně psala lepší a lepší, povídku a ostatní články. A teď píšeš úplně dokonalý články a je strašně příjemný si je číst, jako bych se dostala úplně na jiný místo:)
Na všechny blogy se zítra mrknu, jsem docela zvědavá. Spoustu jich už znám, ale spoustu ještě ne, tak zase zajdu na nějaký skvělý blogy. Doufám, že jsou tak dobrý, jako ten tvůj:3

2 TeSs TeSs | Web | 8. may 2013 at 20:49 | React

Jéé děkuju, že si tohle o mě myslíš :)

Já jsem taky ráda, že tě mam v affs. Jsi úplně super holka a strašně bych tě chtěla poznat více :) Líbí se mi tvoje články a tvůj blog úplně celej :)

3 boo boo | Web | 8. may 2013 at 20:59 | React

Jaaj,fakt to sebevědomí tak vyzařuje?:DDD Ale jsem ráda že si o mě myslíš tohle,jelikož jsem již od začátku tak chtěla vypadat:DD

4 Unicorn. Unicorn. | Web | 8. may 2013 at 21:36 | React

Taky mám raději. Když si to vyzkouším a vidím, jak to vypadá, ale tady to spíše bylo, kvůli tomu potisku. :) A jsem spokojená, tak jako kdybych ho kupovala v obchodě.

Četla jsem nadpis a říkala si, kdo ví zda se v článku objevím. Tak nějak jsem začala číst, ostatní blogařky a pořád neviděla svojí přezdívku a pak jsem na ní narazila a usmála se od ucha k uchu. Nesejde na tom, co si o mě napsala. Ale vůbec to, že se objevuji na takovém seznamu, že sis dala práci, přidat mé jméno a sepsat k němu něco. A to co jsi napsala? Je úchvatné, opravdu. Možná si to neuvědomuješ, ale jedním článkem, si zpříjemnila jedné blogařce den. Taky bych měla napsat nějaký takový článek, protože je to ne fér, když vy se vyjadřujete o mě.

Ty jsi úžasná blogařka srdcem i duší. Píšeš krásné články, máš moc pěkný blog. A na první pohled nezaujme tvůj blog, ale tvoje maličkost. Děláš blog.cz příjemnějším a musíš být skvělý člověk i v normálním životě, jelikož už podle tohoto článku si se projevila jako někdo, kdo v lidech hledá pozitiva a to je obdivuhodná vlastnost. :)

5 Haň. Haň. | Web | 8. may 2013 at 22:01 | React

ačkoliv jsem hlasovala v anketě pro jiný článek, tenhle jsi pojala moc hezky.
strašně se mi líbí, že jsi napsala něco ke každému ze svých favourites nebo affs. :3
a pak jsem se dostala k sobě. :3
musela jsem si připomenout, že mám dýchat. to, co jsi o mě napsala, je naprosto krásné. děkuju. :3
před několika týdny jsem tě jen tiše obdivovala a teď najednou tohle. mé sny se plní.
strašně se mi líbí tvůj design, zbožňuji Jennifer i Chachi, ach. mohla bych psát donekonečna. :3

já myslela spíše fyzickou bolest, ale i s psychickou jsem schopná se nějak vyrovnat sama, akorát potřebuji čas. (:

ano, na sms čekej, pokusím se jich pár ještě rozeslat teď večer. (:

6 Infinity Infinity | Web | 8. may 2013 at 22:42 | React

Tolik ti děkuju za tyhle slova. Opravdu jsi mě moc potěšila. :-) Jsem ráda, že jsem v tvých oblíbených. :)

Hrozně ráda chodím na tvůj blog, jsi mi určitou inspirací. A každý den se dívám, jestli jsi napsala nový článek. :))*

7 Claire Burn Claire Burn | Web | 9. may 2013 at 16:24 | React

Toľko chváli a krásnych slov som v poslednej dobe možno ani nepočula ! :´)
Pretože v tomto týždni ma veľa takýchto blogeriek vložilo do svojich obľúbených, za čo som veľmi rada. Ani nevieš ako si to vážim. Som veľmi rada, že som ťa spoznala, pretože tvoj blog je tiež výnimočný, tak ako ty :) Ďakujem.

8 Liven Liven | Web | 9. may 2013 at 17:22 | React

Jé díky, neboj dřív nebo později se o mě dozvíš něco víc. I já mám hodně ráda tvůj blog. Píšeš nějak jinak a to se mi na tobě líbí!:)
Ne, nejsem roztomilá, ale protivná:DD

9 Jass Jass | Web | 9. may 2013 at 18:18 | React

Najprv odpoviem na tvoje komentáre, stále musím predýchavať tvoj článok. :3 Ako nie doslova nechutná, ale proste keď ju vidím na plátne... Ach. :3 Ani ja by som normálne muchu nejedla, ale mala som päť, bola som v Egypte a asi som mala úpal. Preskakovalo mi. :D Josh je najlepší! .3 Ale tak ja myslím že všetci sú tak trochu leniví. :D Každopádne, moje meno by som ti prezradila keby bolo nejaké veľmi rozšírené ako napríklad Veronika, ale tým že je také výnimočné, úchyl by ma lepšie našiel. -.- :3 Hej hej, s tým srdcom zas nepreháňaj. :3 Bude v piatok, bude. :D

A ku komentáru ku Once Upon A Time... Ach, díky! :3 Ty tancuješ hiphop?! Fúha, ja som myslela že robíš spoločenské. .D Ak tancuješ hiphop, videla si Let´s Dance, čo? :3 Celý ten piatok sa nakoniec posral, (sprepáčenímzavýraz) celé sa to mení. Ale aj tak to bude môj prvý ples. :D

A k tvojmu článku: O každom si napísala pekne, o Haň a o Unicorn obzvlášť! :D A och bože, keď som prišla ku svojmu odstavcu, nemohla som uveriť tomu, že si mi venovala ri riadky, a boli také nádherné! :) Veľmi, veľmi ďakujem, vážim si to od teba. Optimistická zas nie som, skôr som šialená, takže sa to prejavuje tak, že to vyzerá ako optimizmus. Mysím, že na mne nie je moc čo obdivovať, ale naozaj ti ďakujem. :D Aj ja si ťa veľmi vážim, máš talent a si neuveriteľne milá osôbka, ide z teba taká dobrá energia, tvoje komentáre sú proste božšké!!

10 N. N. | Web | 9. may 2013 at 20:31 | React

Alkany a alkeny jsem brali docela nedávno. Celkem jsem se to učila, takže jsem to i pochopila, ale jo, hráblo mi z toho:D
Je milý, když ti někdo, kdo tě v životě neslyšel hrát, řekne, že jsi úžasná klavíristka:3 Opravdu, tohle potěší a povzbudí, takže díky:)
Na ty tvoje kraťasy jsem zvědavá.

A k té povídce: píšu to do jedné soutěže, do které ses, myslím, zapojila taky, proto to píše kluk. S holkou samozřejmě víc soucítímm, ale chtěla jsem si i tohle vyzkoušet. ta vtipná část - měla jsem v plánu, aby to bylo takhle nadlehčené a jsem ráda, že si toho někdo všimnul:3

11 kattie./my-world-k.blog.cz kattie./my-world-k.blog.cz | 9. may 2013 at 20:33 | React

Jé ty jsi vážně zlato, vážně zlato! To co jsi napsala to i mne udivuje, mockrát Ti děkuji;) A proč bych to nenapsala, jsi můj nejoblíbenější blog.. dneska se ale bohužel nerozepíši, jsem strašne unavená, byla jsem na lezení na lezecké stěně;) tak někdy příště.:)

12 -A, Adell -A, Adell | Web | 9. may 2013 at 21:44 | React

děkuju moc:) hezky jsi to napsala:) já Dextera miluju a jsem ráda, že mám affs, které na něj kouká taky:) a myslím, že máme podobný vkus.. hlavně máš úžasnej blog a úžasný články:) jsi božííííí :D

13 Christie Christie | Web | 12. may 2013 at 13:37 | React

jeeej ďakujem krásne <3 teraz som sa vrátila z Londýna a už sa nemám učiť tak to hádam napravím a budem na blogu častejšie <3 <3 love you

14 lena l acciox lena l acciox | Web | 17. may 2013 at 12:43 | React

Niečo také krásne na moju osobu a môj blog som ešte nepočula. Dokonalé fotky či zaujímavé denníčky som podľa mňa nikdy nemala (a veľmi ma to hnevá :D) ale som rada že ty si to myslíš.

Keby som mala opísať teba asi by mi komentár zrušila z dôvodu nadmerného počtu znakov. Ale kašlem na to. Toto ti jednoducho musím vrátiť.

Keď si na môj blog menom honesty začala chodiť, nevedela som síce kto si ale tvoje komentáre mi vždy vyčarovali úsmev na tváry. Neskôr som si obľúbila tvoj blog, teba a tvoje články. Tvoja originálnosť, neskutočne priateľská povaha (aspoň z môjho pohľadu :D) a tvoje myšlienky a tvorba ma pohltili do diery z ktorej sa nedá dostať. Do diery s menom Milujeme Claire. :D Určite nie som jediná kto sa v tej diere nachádza. Si mojou inšpiráciou a keby som si mohla vybrať z blogeriek, ktoré chcem stretnúť a spoznať, určite by som si vybrala teba (ak si toto moja fotografická kritička prečíta určite sa nahnevá ale no čo už :D).

15 ...skylar ...skylar | Web | 30. july 2013 at 17:27 | React

What the fuck?? Jsem si to všimla teď... odvážná a neústupná, co to je? :D Jak jsem na blogu mohla působit odvážně a neústupně? :-O

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama